TEENUSED

Saame abiks olla kõiges, mis käib endale üle oskuste ja jõu!

Pakume era-ja ärikliendile võimalust tellida töömees/töömehed  teostama Teie poolt valitud töid- lammutustöödest, kolimisest kuni ehitustöödeni.

TÖÖMEES, ABITÖÖLINE, REMONDIMEES, TOOTMISTÖÖLINE

1-15 meheline brigaad on varustatud transpordi ja vastavalt vajadusele kõigi  erinevate tööde teostamiseks vajaminevate tööriistadega. Oleme abiks materjalide soetamisel ja transpordil objektile.

Lammutustööd, objektijärgne koristus, ehitusjärgne koristus

Meilt on võimalik tellida lammutustööde brigaad koos kõigi vajaminevate tööriistadega. Hilisem lammutustööde järgne objekti koristus koos prahi utiliseerimisega. Lisaks pakume ehitusjärgset suurpuhastust ja koristustöid.

AVARIITÖÖD 24h

Ummistuste kõrvaldamine
Veeavariiga seotud kahjude likvideerimine
Sissemurdmise, vandalism ja muude õnnetustega seotud kahjude esmane likvideerimine (ukselukkude parandus/vahetus, ukse-ja aknaavade ajutine sulgemine, akende purunemisega seotud kahjude likvideerimine ja koristus jne.)
Katustega seotud kahjude esmane kõrvaldamine (sademete ja vee sissepääsu tõkestamine hoonesse, ohu kõrvaldamine jne.)

REMONDITÖÖD

Oleme abiks kõiges, mis vajab parandamist ja korda tegemist. Teostame erinevaid remondi-, parandus-, siseviimistlus- ja maalritöid.
Lisaks veel:
Krohvimine, pahteldamine ja värvimine, tapeetimine, plaatimine, kergvaheseinte ja lagede ehitus. Vannitubade ja saunade ehitus, puitpõrandate, laminaadi, PVC ja linoleumi paigaldus.
Uste ja akende paigaldus. Ehitusjärgne koristus,
pisiremonttööd, vannitubade remont,
rattahoidjate paigaldus.

 • TÖÖMEES; ABITÖÖLINE; REMONDIEES, TOOTMISTÖÖLINE

  Pakume era-ja ärikliendile võimalust tellida töömees/töömehed teostama Teie poolt valitud töid- lammutustöödest, kolimisest ehitustöödeni. 1-15 meheline brigaad on varustatud transpordi ja vastavalt vajadusele kõigi erinevate tööde teostamiseks vajaminevate tööriistadega. Oleme abiks materjalide soetamisel ja transpordil objektile.

 • LAMMUTUSTÖÖD, OBJEKTI KORISTUS, EHITUSJÄRGNE KORISTUS

  Meilt on võimalik tellida lammutustööde brigaad koos kõigi vajaminevate tööriistadega. Hilisem lammutustööde järgne objekti koristus koos prahi utiliseerimisega. Lisaks pakume ehitusjärgset suurpuhastust ja koristustöid.

 • AVARIITÖÖD 24h ja TORUTÖÖD

  Ummistuste kõrvaldamine. Veeavariiga seotud kahjude likvideerimine. Sissemurdmise, vandalism ja muude õnnetustega seotud kahjude esmane likvideerimine (ukselukkude parandus/vahetus, ukse-ja aknaavade ajutine sulgemine, akende purunemisega seotud kahjude likvideerimine ja koristus jne.) Katustega seotud kahjude esmane kõrvaldamine (sademete ja vee sissepääsu tõkestamine hoonesse, ohu kõrvaldamine jne.) Boileri vahetemine ja remont.

 • REMONDITÖÖD

  Oleme abiks kõiges, mis vajab parandamist ja korda tegemist. Teostame erinevaid remondi-, parandus-, siseviimistlus- ja maalritöid. Lisaks veel: Krohvimine, pahteldamine ja värvimine, tapeetimine, plaatimine, kergvaheseinte ja lagede ehitus. Vannitubade ja saunade ehitus, puitpõrandate, laminaadi, PVC ja linoleumi paigaldus. Uste ja akende paigaldus. Ehitusjärgne koristus, pisiremonttööd, vannitubade remont, rattahoidjate paigaldus.

 • MÖÖBLI MONTAAŽ, KOKKUPANEK JA PAIGALDUS

  IKEA mööbli kokkupanek/montaaz ja paigaldus

 • KOLIMISTEENUS

 • AIA EHTIUS JA AIA REMONT

  Aedade, piirdeaedade ehitus, paigaldus ja remont. Terrasside ehitus, hooldus ja õlitamine.

 • LISATEENUS/ ABITEENUSED

  Lisateenused: Rendime tööjõudu ka koos tehnikaga, kui vaja ka tunnipõhiselt. Kui endal ei ole võimalik mingit tööd teostada või pole vastavat tehnikat või puudub vastav transpordivahend, siis toome meie kohale töömehe koos tehnikaga teostama Teie poolt tellitud töid. Abiteenused: Pole endal aega tegeleda elektriku, torumehe, viimistleja, ehitaja või pisiremondi teostaja otsimisega. Meie tegeleme Teile sobiva tööde teostaja otsimisega Teie eest. Meil on olemas korralik koostööpartnerite nimekiri.